گروه صنعتی بهریزان
طراح و تولید کننده دستگیره, قفل و یراق آلات ساختمان

گروه صنعتی بهریزان

در سال 1355 فعالیت خود را در زمینه ی طراحی و تولید دستگیره, قفل و یراق آلات ساختمان با تأسیس کارخانه ای در اصفهان آغاز نمود.

بهریزان با هدف توسعه این صنعت بر اساس ارتقاء کیفیت و نوآوری طی 40 سال, تمامی تلاش خود را با بکارگیری تکنولوژی روز دنیا, کارگران ماهر, مهندسان کارآزموده, رعایت کامل قوانین و مقررات محیط زیست ، ایمنی و بهداشت حرفه ای و الزامات قانونی به کار گرفت

تا محصول مورد نیاز مشتری با روش های مناسب, استفاده از منابع کار آمد و بهینه سازی مصرف انرژی در بهترین کیفیت به بازار عرضه گردد.

بکارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا در تولید ، همچنین انجام آزمایشات مستمر تخصصی یراق آلات در آزمایشگاه بهریزان ضامن منافع بلند مدت خریداران می باشد.

جهت تحقق این امر الزامات چندین استاندارد ملی و بین المللی ایزو 9001-2008 و ایزو17025 و…در شرکت و آزمایشگاه های بهریزان استقرار یافته است.

خط تولید

این شرکت شامل ماشین آلات دایکاست تحت فشار ، ماشین آلات فورج، ماشین آلات پولیش، تکنولوژی‌های پوشش دهی الکتروپلیتینگ و الکتروفورتیک ، این امکان را به وجود می‌آورد

که تنوع بالایی از محصولات از لحاظ پوشش و ساختار حاصل گردد. اخیرا بازنگری در مهندسی تولید، به ما این امکان را داده که جدیدترین تکنولوزی‌های روز دنیا را به خدمت بگیریم و به میزان بسیار بالایی از حجم تولید دست یابیم.

گسترش فعالیت

یکی از اهداف اصلی گروه صنعتی بهریزان حضور موثر در عرصه ی بازار های صادراتی همگام با صنعت جهانی است.

از لوازم پیشرفت این مهم , تولید متناسب با نیازها وسلیقه های متنوع مصرف کنندگان خارجی می باشد؛ لذا گروه صنعتی بهریزان با شناسایی بازارهای صادراتی تلاش نموده محصولاتی از قبیل:

دستگیره درب , دستگیره مبلمان و یراق آلات را مطابق با نیاز و سلیقه ی مشتریان خارجی تولید و عرضه کند.

از جمله بازارهای صادراتی شرکت بهریزان می توان به کشورهایی مثل:

انگلستان، استرالیا، هلند، ترکیه، گرجستان، عراق، روسیه، اسکاتلند، نیجریه، ونزوئلا، کشور های حوزه خلیج فارس و … اشاره نمود.

امید است در آینده ای نه چندان دور شاهد گسترش فعالیت های خود در دیگر نقاط دنیا باشیم.

بهریزان با هدف راه اندازی فروشگاه آنلاین بهریزان تلاش نموده است تا در ارائه خدمات خود بصورت آنلاین گامی مثبت برداشته تا بتواند نیاز جامعه را بصورت گسترده تری پاسخگو باشد.

همچنین شما می توانید بصورت آنلاین کلیه محصولات بهریزان را در رنگبندی های متنوع و مدلهای گوناگون بررسی نمایید و پس از تایید ، اقدام به خرید نمایید.

منشور اخلاقی

پر واضح است که امروزه در دنیای تجارت اصلی ترین عنصر مشتری می باشد تحقق اصل رضایت مشتری یا به عبارت دیگر موفقیت در کسب و کار التزام عملی به اصل مشتری مداری می باشد.

اولین خواسته مشتری احترام است باید با متانت هر چه تمامتر و با نشاطی برخواسته از علاقه خدمت به مشتری از وی استقبال صورت پذیرد با این کار هم شخصیت انسانی او را پاس داشته و هم نوع پاسخگویی به مشتری را در ذهن او ترسیم کرده ایم.

عرضه کالا و خدمات مورد نیاز مشتری میتواند اطمینان وی را به ما افزایش دهد وقتی مشتری را به خاطر نداشتن کالائی از خود دور میکنیم یقیناً برگشت او را به سوی خود با تردید جدی مواجه کرده ایم.

از دیدگاه مشتری دیگر عوامل مهم عبارتند از کیفیت خدمات ارائه شده، سرعت و دقت در ارائه خدمات و یا کالا و ایجاد تنوع و تحول در نحوه ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان می باشد.

ایجاد روح اعتماد و صداقت در محیط کار از دیگر استراتژی های اصلی مشتری مداری است و باید به این نکته ایمان بیاوریم که حیات اقتصادی ما به رصایت مشتری و ایجاد رابطه دو سویه وابسته است.

با توجه به منشور اخلاقی فوق سعی در عمل به آن و عدم قصور در اجرای آن داریم، امید است با لطف و عنایت حضرت حق تعالی بتوانیم اصول فوق را رعایت و رضایت همیشگی مشتریان را پایدار نگهداریم.