خط مشی شرکت بهریزان

خط مشی شرکت بهریزان

گروه صنعتی بهریزان به عنوان بزرگترین مجموعه تولیدی یراق آلات در کشور ایران توانسته است با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآمد همچنین در خدمت گرفتن برترین تکنولوژی روز دنیا در تولید ، محصولات متنوع و مختلفی را در بازار ایران و کشورهای منطقه عرضه نماید.

اجرای الزامات استاندارد یراق آلات INSO17089, INCO 17090 و نظام مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 , ISO10002:2018 در سازمان و ISO/IEC 17025 در آزمایشگاه شرکت بهریزان همچنین رعایت مقررات زیست محیطی و بهداشت حرفه ای و نیز رعایت روش های مناسب جهت مصرف بهینه انرژی و استفاده صحیح از منابع باعث شده که سازمان به طور مستمر در چرخه بهبود باشد و تضمین کیفیت محصول و خدمات را برای مشتری فراهم آورد.

ما با اتکا به موارد فوق اصول ذیل را به عنوان خط مشی اصلی سازمان قرار داده و به آن متعهد می باشیم:

  1. بالا بردن رضایت ذینفعان سازمان مهمترین سیاست این گروه صنعتی می باشد، با انجام فعالیت های لازم رضایت آنها (مشتریان ، سرمایه گذاران ، کارکنان ، تامین کنندگان و سایرین) را محاسبه و تجزیه و تحلیل کرده و با ایجاد تعهد جمعی نسبت به پاسخ گویی به خواسته های مشتریان در کلیه سطوح سازمان اقدام می نماییم.
  2. با استفاده از نقاط قوت و از بین بردن نقاط ضعف و ریسک های آن ، کارآیی سازمان را بالا برده و همچنین با سناخت فرصت های موجود خارجی و نقاط قوت داخلی و ریسک های آنها در راستای بالا بردن سهم بازار تلاش و کوشش نماییم.
  3. فعالیت های سازمان را با رعایت مقررات زیست محیطی ، ایمنی و بهداشت حرفه ای و الزامات قانونی انجام داده و با بکارگیری روش های مناسب ، مصرف انرژی را بهینه و از منابع در اختیار بطور صحیح استفاده می نماییم.
  4. با اجرای برنامه های آموزشی در راستای افزایش دانش و مهارت کارکنان در کلیه حوزه ها مخصوصا در حوزه رسیدگی به شکایات ، مشکلات مشتریان را کاهش داده و نسبت به کسب رضایت آنها اقدام می نماییم.
  5. کارکنان با ارزشمندترین سرمایه های سازمان می باشند ، با ایمن سازی و پاکسازی محیط کار شرایط مساعدی جهت انجام فعالیت ها توسط آنها فراهم می نماییم.
  6. کیفیت محصولات نقطه قوت سازمان بوده و امری فراگیر و متاثر از عملکرد کلیه واحدهاست ، در این راستا با انجام فعالیت های پژوهشی و استفاده از دانش فنی روز در تولید ، همچنین بازنگری در سایر فرایندها و ایجاد بهبود مستمر ، مزیت رقابتی موجود ناشی از کیفیت را حفظ کرده و جهت جلوگیری از ایجاد خرابی ، دوباره کاری ها و ضایعات تلاش می نماییم.
  7. با توجه به سرمایه گذاری مناسب در تولید و اطمینان از کیفیت محصولات فعالیت های لازم جهت برخورداری مشتریان از گارانتی محصولات را انجام می دهیم.
  8. دستیابی به بازارهای جهانی با بکارگیری استراتژی که کمترین مخاطره را برای سازمان در برداشته و همجنین ورود به آنها برای سازمان سود آور باشد مورد توجه بوده و فعالیت های لازم در این راستا صورت می پذیرد.
    منابع لازم تامین و زیر ساخت ها تامین میگردد و از آنجا که دستیابی به اهداف فوق بدون مشارکت کلیه پرسنل امکان پذیر نمی باشد ، انتظار دارم جهت تحقق اهداف اقدامات لازم توسط همکاران به نحو مطلوب انجام و همکاری لازم با نماینده مدیریت بعمل آید.