اخبار, مقالات

روز ملی منابع انسانی؛ تلنگری بیدارکننده برای مدیران است

روز ملی منابع انسانی

به نقل از خبرگزاری ایسنا

ایسنا/یزد معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار یزد روز ملی منابع انسانی را تلنگری بیدارکننده برای مدیران خواند و اظهار کرد: اگر نتوانیم دانش، مهارت و انگیزه منابع انسانی را به هم افزایی و بهره‌وری برسانیم، در پیشگاه پاسخگو خواهیم بود.

«اکرم فداکار» در آستانه‌ی ۲۵ فروردین‌ماه «روز ملی منابع انسانی» با صدور پیامی گفت: روز ملی منابع انسانی در تقویم، تلنگری بیدارکننده برای مدیران خصوصی و دولتی در سطوح مختلف خرد و کلان است تا یادآور کند که ایجاد سازمان‌ها برای نجات جوامع بشری از خطرها و بحران‌هاست.

وی افزود: این روز همچنین یادآور می شود که سازمان‌ها برای تسهیل مسیر توسعه و پیشرفت الزامی هستند و موفقیت به وجود منابع انسانی وابسته است.

معاون استاندار همچنین خاطرنشان کرد: اگر ما مدیران نتوانیم با هم جهت‌سازی اهداف فردی و سازمانی، دانش، مهارت و انگیزه منابع انسانی را در مسیر تحقق اهداف سازمان به هم افزایی و بهره‌وری برسانیم، در پیشگاه ملت، سرمایه‌گذاران، مالکان و دیگر ذی نفعان سازمان‌هایمان، مسئول و پاسخگو خواهیم بود.

فداکار ادامه داد: آن روی سکه‌ی این نامگذاری، حاوی پیامی روشن به نیروهای شاغل در سازمانهای خصوصی و دولتی کشور است؛ پیامی سرشار از امید به آینده و بیدارکننده حس مسئولیت پذیری و اعتماد به نفس.

وی عنوان کرد: هریک از ما به عنوان بخشی از بدنه انسانی سازمان خود، همچون سلول‌هایی در هماهنگی با تمامیت بدن‌واره سازمانی فعالیت می‌کنیم و مسئولیتی اساسی در حیات و رشد این سازمان‌های زنده بر عهده داریم.

به گزارش  ایسنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، معاون استاندار در پایان این پیام افزود: با وجود تنگناهای اقتصادی و شرایط ناپایدار انگیزشی نباید در ایفای این نقش حیاتی خود کوتاهی کنیم.
انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *